Zima na konci roku 2020…

Nová lanovka v Říčkách

V prosinci 2020 byla ve Ski-centru Říčky otevřena 6-sedačková lanovka Leitner s bublinou. Oproti předchozí lanovce je výrazně rychlejší, nahoru Vás vyveze za pouhých 5 minut.

Pro ty zvědavější z Vás, lanovka Leitner je z roku 1995 a do března 2020 přepravovala lyžaře v tyrolském skiareálu Steinplatte. Její maximální přepravní kapacita dosahuje 2800 osob/hod, což je o 400 osob víc, než měla dosavadní 4-sedačka a tak přináší do Říček výrazné zvýšení komfortu a rychlosti přepravy.

Boby, sáně, běžky, pěšky…

Lyžovat bylo možné v prosinci 2020 pouhých 9 dní, než byl provoz lanovek zakázán vládními opatřeními…

A protože sněhová nadílka a nádherné počasí přímo vybízely k tomu, aby si tu nádheru lidi venku užili, i my jsme popadli boby a sáně a vydali se na krásné procházky po okolí.

Nejvíce se nám líbil výlet z Mezivrší na Pěticestí a vrch Zakletého a odtud po červené sjezdovce až dolů do areálu ski centra.

Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.