Tip na výlet: Rozhledna Anna při západu slunce

Rozhledna Anna

Na Anenské rozhledně jsme už byli mnohokrát… A tentokrát to bylo zase něco jiného! U apartmánu nebyl žádný sníh a tak nás sněhová nadílka o těch pár set metrů výše docela (mile:-) překvapila. Vyrazili jsme za apartmánu okolo 14h autem na Mezivrší, tak, abychom po 15 hodině byli u rozhledny a stihli západ slunce.

Bělostný čerstvý sníh, bezvětří, podvečerní slunce, no zkrátka pastva pro oči a foťáky a balzám na duši. Děti si samozřejmě nejvíce užívaly boby, sebemenší kopeček byl poctivě zdolán! A my zase paprsky slunce vykukující zpoza stromů…

Cestou zpátky jsme se zastavili u Pěchotního srubu R-S 85 „Anna“. A pak už rychle zpátky k autu na Mezivrší, abychom nešli úplně po tmě.

Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.