PODZIMNÍ AKCE na pobyty

V očekávání raketového zvýšení ceny za energie jsme chtě nechtě museli změnit CENÍK.

Ale ještě než začne zimní sezona, kdy budou nároky na vytápění nejvyšší, jsme se rozhodli na všechny pobyty v období září – listopad 2022 poskytnout na ubytování SLEVU 10%. Cena za ubytování v tomto období je tedy 2 790 Kč / apartmán / noc (+ poplatky viz ceník).

Užijte si příjemnou podzimní atmosféru u hořících kamen, která náš apartmán velmi rychle krásně vytopí. Ne nebojte, elektrické topení vám nevypneme, ale budeme moc rádi, když topení budete používat s citem:-).

Orlické hory jsou krásné po celý rok. Ale to podzimní barvící se listí, které vám šustí pod nohami při dlouhých procházkách a září paletou barev na stromech, to je prostě nádhera. Z našeho apartmánu můžete vyrazit na spoustu zajímavých míst, ať už pěšky, na kole nebo autem. Pro tipy na výlety mrkněte SEM.

Takže pokud přemýšlíte, kam třeba na podzimní prázdniny či prodloužené víkendy, u nás v Apartmánu u Sikorek vám bude dobře:-) Těšíme se na vás!

podzim s dětmi
Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.