Vítejte na našich stránkách

Sikorovi

Něco o nás Sikorkách…

Vítejte na stránkách Apartmánu U Sikorek! Dovolte, abychom se vám představili. Jsme akční rodina se dvěma dětmi, rádi cestujeme, sportujeme i odpočíváme, užíváme si pohodu s rodinou a přáteli, poznáváme nová místa a rádi se vracíme na místa oblíbená. 

V roce 2018 nás shoda náhod přivedla do Říček, kde se zrovna stavěly apartmány…. Syn se chtěl naučit jezdit na snowboardu, dcera měla strach z velkých alpských sjezdovek, manžel často jezdil za prací poblíž… a tak jsme ani moc neváhali a s pomoci hypotéky se rozhodli jeden apartmán koupit. A tak se, teď už náš, Apartmán U Sikorek v Říčkách stal naším druhým domovem.

Na konci roku 2018 jsme apartmán zařídili a vybavili k naší plné spokojenosti. Během roku 2019 jsme ho postupně vymazlili tak, aby nám tady bylo dobře. A věříme, že se u nás budete cítit jako doma i vy. Jezdíme sem sami několikrát do roka a kromě toho jej rádi nabídneme třeba i pro vaši dovolenou.

Pokud hledáte to pravé ubytování (nejen) pro rodinu s dětmi, neváhejte a napište, určitě se domluvíme.

Sikorovi

Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.