Léto se blíží… a web už nám zase funguje:-)

A tak opět můžete REZERVOVAT termíny pobytu v našem Apartmánu u Sikorek v Říčkách přímo přes naše webové stránky. Vyberte si, kdy to vyhovuje právě vám, nyní máme volno:

  • 12.6.-1.7.
  • 09.-14.7.
  • 17.-22.7.
  • 28.7.-13.8.

Klienti byli u nás vždy spokojení a rádi se vracejí. Najdete u nás spoustu prostoru, útulno, sítě proti komárům, perfektně vybavenou kuchyň, kvalitní postele, dětskou postýlku a židličku, společenské hry, kamna pro teplo i prima atmosféru, posezení na terase, elektrický gril… Už jen stačí rezervovat svůj termín, dojet, kola/kočárky schovat do lyžárny/kolárny, naplánovat výlety a aktivity po okolí a parádně si svou dovolenou užít!

Ale co vám budu povídat, dojmy našich klientů si můžete přečíst mezi referencemi na našich stránkách:-)

Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.