Bodla by Vám změna prostředí?

Apartmán k pronájmu - jaro 2021

Už kolikátý týden jedeme pořád to samé dokola mezi home-office, školou online, domácností a trochou pohybu na čerstvém vzduchu… Máte to stejně? Kvůli opatřením zatím stále není možné poskytovat krátkodobé ubytování za účelem rekreace, a tak jsme se rozhodli náš 90m2 horský byt dočasně pronajmout

Tak jestli jsme Vám zrovna padli do noty, protože právě uvažujete o nějakém útočišti, kam se dá i v této šílené době na čas s rodinou přestěhovat, dýchat při tom horský vzduch a vnímat krásy přírody, u nás to je možné. Jestli to bude 14 dní, měsíc či více a kdy přesně záleží na Vašem zájmu, na vybraném termínu a na domluvě.

Máte zájem? Tak mi prosím napište.Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.