8+1 tip na super výlety v Říčkách

Možná jste při Vašem pobytu v Říčkách už stihli vše prozkoumat, možná ne. A třeba se k nám teprve chystáte:-) Pak se Vám určitě bude našich 8+1 tip na super výlety v Říčkách hodit.

V pdf dokumentu, který si snadno stáhnete k sobě do počítače či mobilu najdete 4 tipy na výlety pěšky přímo z apartmánu a 4 tipy na výlety po krátkém přiblížení autem. Plus jeden tip navíc:-)

Při našich několika posledních zimních návštěvách našeho apartmánu jsme totiž podnikali poznávací a zároveň zábavné výpravy a testovali je sami na sobě a na dětech:-). Vleky stály a tak jsme toho využili a zabavili se jinak. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré.

A tak, abyste si ušetřili čas při plánování a načerpali inspiraci na tipy na výlety, připravila jsem pro Vás tento praktický tahák. Jsem si jistá, že si alespoň jeden výlet pro váš pobyt v Říčkách vyberete.

Tahák je ideální pro rodiny s dětmi, ale myslím, že i bez dětí si to užijete, ať je Vám dvacet nebo šedesát. Mrkněte, co by Vás zaujalo a kam se můžete třeba příště v Říčkách vypravit Vy. Já osobně jsem si nejvíce užila a doporučuji tip č.8.

Zdarma si jej můžete stáhnout ZDE.

Zuzana Sikorová
Po letech v nadnárodní firmě a narození dětí pečuji kromě naší báječné rodiny také o dlouhodobě pronajímané byty jako správkyně nemovitostí. Starám se o vše potřebné od komunikace s nájemníky, povinné revize, účetnictví či občasné rekonstrukce. Od roku 2019 pečuji o náš rodinný Apartmán u Sikorek a pronikám do světa poskytování ubytování. Ráda cestuju, lyžuju, hraju golf, poznávám nová místa a nové lidi. Mám ráda změnu, výzvy a pestrost ve všem co dělám.